Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студентка Экономико-правового колледжа ЗНУ - чемпионка Украины по спортивным танцам среди школьников и студентов

Студентка Экономико-правового колледжа ЗНУ - чемпионка Украины по спортивным танцам среди школьников и студентов

23.11.2012 13:30 Економіко-правничий коледж

Студентка III курса специальности «Финансы и кредит» Экономико-юридического колледжа ЗНУ Ирина Скорик представляла родное учебное заведение на Чемпионате Украины по спортивным танцам среди школьников и студентов, который состоялся в Киеве 4 ноября.

Пара Ірини Скорик та Дениса Книша (студент факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ) були єдиними представниками від запорізьких вишів. У фіналі в дорослій категорії в програмі «стандарт» вони посіли І місце.
Саме завдяки перемозі Ірини Скорик та Дениса Книша в Чемпіонаті України адміністрація Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу отримали подяку від комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та від Президента Ліги танцю України.
Як зазначає Ірина, подібні конкурси саме серед студентської молоді нещодавно почали проводитися Лігою танцю України. Також Іра відзначає висококласне професійне журі, до складу якого увійшли представники інших країн.
Танцювальна кар'єра Іри розпочалася в клубі «Грація», де вона і продовжує тренуватися під керівництвом Олени Книш.
Іра – кандидат в майстри спорту зі спортивних-бальних танців. Її танцювальні перемоги – це призові місця на різноманітних конкурсах та чемпіонатах у Франції, Китаї, Італії, участь у турнірах в Австрії, Польщі.

Олександра Данілкіна

Похожие новости