Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ - чемпіонка України зі спортивного танцю серед школярів та студентів

Студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ - чемпіонка України зі спортивного танцю серед школярів та студентів

23.11.2012 13:30 Економіко-правничий коледж

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ірина Скорик представляла рідний навчальний заклад на Чемпіонаті України зі спортивного танцю серед школярів та студентів, який відбувся в Києві 4 листопада.

Пара Ірини Скорик та Дениса Книша (студент факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ) були єдиними представниками від запорізьких вишів. У фіналі в дорослій категорії в програмі «стандарт» вони посіли І місце.
Саме завдяки перемозі Ірини Скорик та Дениса Книша в Чемпіонаті України адміністрація Запорізького національного університету та Економіко-правничого коледжу отримали подяку від комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та від Президента Ліги танцю України.
Як зазначає Ірина, подібні конкурси саме серед студентської молоді нещодавно почали проводитися Лігою танцю України. Також Іра відзначає висококласне професійне журі, до складу якого увійшли представники інших країн.
Танцювальна кар'єра Іри розпочалася в клубі «Грація», де вона і продовжує тренуватися під керівництвом Олени Книш.
Іра – кандидат в майстри спорту зі спортивних-бальних танців. Її танцювальні перемоги – це призові місця на різноманітних конкурсах та чемпіонатах у Франції, Китаї, Італії, участь у турнірах в Австрії, Польщі.

Олександра Данілкіна

Схожі новини