Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели музично-драматичний вечір до Дня пам’яті жертв голодоморів

У ЗНУ провели музично-драматичний вечір до Дня пам’яті жертв голодоморів

26.11.2012 10:33 Університет філологічний факультет

23 листопада до Дня пам'яті жертв голодоморів у Запорізькому національному університеті провели музично-драматичний вечір «Відлунює пам'ять знову роками».

З ініціативою проведення цього заходу виступив першокурсник філологічного факультету Олексій Фролов. Ідею підтримали та втілили в життя студенти цього ж факультету під керівництвом голови факультетської студради Катерини Рибалко.
Вечір проходив під гаслом: «Тоді наш народ міг врятувати хліб, тепер його врятує пам'ять». Ведучі заходу – першокурсники Олексій Фролов і Вероніка Кулакова – нагадали глядачам про трагічні для всього українського народу події 1932-33 років, коли від голоду вимирали цілі села. Цій же темі були присвячені пісні у виконанні студентів факультету Вікторії Теодорової, Тетяни Діденко й Вероніки Савченко.
Присутні на вечорі вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв страшного лихоліття та запалили свічки. Ведучі закликали глядачів 24 листопада приєднатися до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», у якій беруть участь мільйони українців.
Також на другому поверсі ІІ навчального корпусу ЗНУ студенти філологічного факультету підготували виставку тематичних плакатів, присвячених 79-ій річниці Голодомору.

Таміла Тарасенко

Схожі новини