Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На інтернет-радіостанцію «Юніверс» завітали майбутні журналісти із Запорізького багатопрофільного ліцею №62

27.11.2012 09:38 Університет інтернет-радіо «Юніверс» профорієнтаційна діяльність

Із початку навчального року співробітники інтернет-радіо ЗНУ «Юніверс» провели низку екскурсій для запорізьких школярів. Нещодавно на радіостанцію завітали учні Запорізького багатопрофільного ліцею №62, які зацікавилися специфікою роботи радіостанції та особливостями професії радіоведучих зокрема.

Під час зустрічі директор радіостанції Юлія Чернета розповіла екскурсантам історію створення та розвитку «Юніверсу», а також ознайомила школярів із програмами цієї станції. Головний редактор Ірина Грис провела для школярів майстер-клас із проведення прямого ефіру, а ліцеїсти змогли спробувати себе в ролі радіоведучих. Редактор програм Кирило Карпенко ознайомив школярів із технічною стороною роботи інтернет-радіостанції, розповів про важливість роботи не лише ведучих, а й головного редактора, інженера, а також музичного режисера й акомпаніатора.
Після цього екскурсанти змогли в онлайн режимі розповісти всім слухачам «Юніверса» про своє навчання й дозвілля. Справа в тому, що в ліцеї функціонує власна школа журналістів, а подібна екскурсія допомогла майбутнім журналістам більше дізнатися про вподобану професію. Наприкінці зустрічі викладач російської мови та літератури, керівник ліцейської школи журналістики Інна Букрєєва висловила сподівання, що й інші учні цього навчального закладу у майбутньому теж неодмінно завітають на інтернет-радіо «Юніверс».

Інтернет-радіо «Юніверс»