Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Международное волонтерское движение в ЗНУ

Международное волонтерское движение в ЗНУ

27.11.2012 09:57

На базе Запорожского национального университета в сентябре этого года был открыт региональный филиал Международной молодежной организации AIESEC-Запорожье под руководством Ольги Новиковой. AIESEC - это международная молодежная организация, которая помогает развивать профессиональные навыки и личные качества, получать новый опыт во время участия в международных программах и в организации проектов.

AIESEC об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. Учасники організації — це студенти та випускники, які кожного дня розвивають свої особистісні та професійні якості на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще. На початку грудня 2012 року AIESEC у Запоріжжі організував національний проект «Explore Ukraine». До цього даний проект був успішно реалізований в таких країнах, як Китай, Шрі-Ланка, тощо. У рамках проекту Україну відвідають 35 стажерів із різних частин світу.
Гостей прийматимуть такі міста, як Київ, Львів, Донецьк, Бердянськ, Тернопіль та Запоріжжя. Мета проекту «Explore Ukraine» - презентація України як культурно розвиненої та туристично-привабливої країни на міжнародній арені. Стажери відвідають найбільш привабливі та колоритні місця, дізнаються про особливості нашої культури, відчують українську гостинність та скуштують блюда національної кухні. Все, що побачать та спробують стажери, вони будуть висвітлювати в своїх блогах, на Facebook та Twitter, тим самим дадуть можливість людям із інших країн побачити, що собою являє наша країна – Україна.
12 грудня Запоріжжя зустрічає першу хвилю стажерів, які протягом 3 тижнів перебуватимуть у нашій країні. Нас відвідають Хіао з Сінгапуру, Karina та Tiemi з Бразилії, Lucas з Аргентини та Moe з Єгипту. Окрім ознайомлювальних турів містом та екскурсії на о. Хортиця, для гостей буде організовано святкування дня Святого Миколая та Нового Року, влаштовано українські вечорниці з традиційними обрядами та стравами. Наступного 2013 року група активістів Запорізького відділення AIESEC будуть продовжувати свою роботу. Окрім запрошення стажерів і волонтерів до нашого міста у майбутніх планах організації багато інших цікавих заходів та подій.
Якщо ти бажаєш брати участь у різноманітних заходах, працювати в команді, вчитись лідерським навичкам, отримувати задоволення від того, що ти робиш, – залучайся до команди AIESEC твого університету.

Оля Новікова
віце-президент AIESEC Запоріжжя