Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Спортсмены Экономико-правового колледжа ЗНУ в очередной раз доказали свое мастерство

Спортсмены Экономико-правового колледжа ЗНУ в очередной раз доказали свое мастерство

27.11.2012 15:00

С 18 по 22 ноября в Запорожье на базе спортивного комплекса «Стрела» проходил I тур Чемпионата Украины по гандболу среди юношей 1996-97 г.р. Шесть украинских команд соревновались за получение максимального количества побед. В течение 5 дней команды демонстрировали бескомпромиссную борьбу на игровом поле.

Михайло Бєлоус – студент ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ - грає на позиції розігруючого, лівого напівсереднього гравця у складі команди «ЗТР», яка посідає І місце в своїй підгрупі та очолює турнірну таблицю за підсумками І туру Чемпіонату України.
Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті, адже попереду ІІ тур Чемпіонату України, який проходитиме у м. Бровари з 19-25 грудня.

З 21 по 23 листопада відбулася першість обласної спартакіади з баскетболу (юнаки) серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. У змаганнях взяли участь 12 команд навчальних закладів Запоріжжя та області. Команда Економіко-правничого коледжу одержала переконливу перемогу над сильними суперниками з Торгового, Авіаційного коледжів та коледжу радіоелектроніки. На жаль, фортуна не була на боці нашої команди в іграх з Будівельним коледжем та з гостями з міста Мелітополя.
Команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 5 загальнокомандне місце. Честь збірної коледжу захищалиОлексій Хижняк, Віктор Пронякін, Данило Сіпаков, Микола Яковлєв, Артур Овсяк, Едуард Пругло, Максим Ледньов, Владислав Пашнін та капітан команди Денис Рузікулов. Баскетболісти задоволені результатами змагань, оскільки вони показали професійний ріст своєї спортивної майстерності, згуртованість команди та волю до перемоги.
Вітаємо хлопців та бажаємо спортивних успіхів!

Олександра Данілкіна