Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели конкурс «Мачо гуртожитку № 3»

У ЗНУ провели конкурс «Мачо гуртожитку № 3»

27.11.2012 09:04 Університет відділ виховної роботи свято

22 листопада в актовому залі студентського гуртожитку №3 відбувся конкурс «Мачо гуртожитку». Під час заходу журі визначало кращого з кращих серед його учасників. Шоу зібрало багато глядачів: дехто прийшов підтримати, а хтось просто гарно провести час.

У конкурсі взяли участь п’ять привабливих і талановитих юнаків: Андрій Мірошниченко (факультет соціальної педагогіки та психології), Ігор Шмельов (Економіко-правничий коледж), Сергій Зінченко та Дмитро Нахман ( обидва – із математичного факультету) й Антон Марков (факультет менеджменту).
Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли співробітники відділу виховної роботи - Тетяна Баланюк, Світлана Кондратенко, Олександр Носенко, Інна Деревинська.
Ведучими вечора виступили Іван Столяревський і Віталій Кінчак, які постали перед публікою в образах бабусь.
Перший етап змагань – презентація талантів, під час якого хлопці продемонстрували свої вміння та навички в різних жанрах. Відкривав шоу-програму Антон Марков, який захопив публіку своїм запальним танцем із елементами нижнього брейку. Була і романтична хореографічна постановка у виконанні Сергія Зінченка, яка закінчилась палким вибухом почуттів, і демонстрація бойових навичок від Ігоря Шмельова. Порадував публіку «смачними» жартами й Дмитро Нахман. Не менш яскравим був виступ Андрія Мірошниченка з музикальною композицією Макса Барського «Студент».
У перервах між виступами конкурсантів лунав спів студенток - вокалісток гуртожитку №3 — Валентини Проценко, Наталії Онішкевич й Олени Струк.
Заключною частиною конкурсу стала спільна танцювальна композиція учасників, після чого відбулося нагородження. Кожному з претендентів було присуджено перемогу в окремій номінації.
Звання «Гламурний Мачо» отримав Сергій Зінченко, «Містер Привабливість» - Андрій Мірошниченко. Володарем титулу «Родзинка гуртожитку» став Антон Марков. Дмитро Нахман був номінований двічі, отримавши звання «Містер Анті-стрес» та «Приз глядацьких симпатій». І нарешті! Ігор Шмельов став володарем не лише звання «Мачо гуртожитку №3», а й переміг у фотоконкурсі. З чим ми його і вітаємо!

Анастасія Шилова,
Катерина Юрчук