Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили кращих керівників студентської науково-дослідної роботи

У ЗНУ відзначили кращих керівників студентської науково-дослідної роботи

28.11.2012 14:44 Університет наука нагородження

У вересні-листопаді цього року проходив обласний конкурс для обдарованої молоді в галузі науки. Змагання тривало в рамках обласної програми Управління в справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Обласним центром праці для молоді. Його організатори ставили собі за мету підтримку талановитої студентської молоді та розвиток її наукового потенціалу. Студенти Запорізького національного університету стали переможцями в семи з одинадцяти галузей науки, у яких тривав конкурс.

27 листопада на засіданні Вченої ради ЗНУ науковим керівникам переможців конкурсу було вручено Подяки голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка «За високий професіоналізм і вагомий внесок у виховання обдарованої молоді та з нагоди Дня студента». Серед нагороджених - професор А.В. Череп, професор Т.О. Коломоєць, професор О.К. Фролов, професор О.М. Ігнатуша, доцент Н.В. Горбач, доцент Е.А. Гугнін, доцент Ю.Р. Мацкевіч.
До складу комісії щодо присвоєння звання лауреата конкурсу увійшли провідні науковці нашого університету: професор Т.О. Коломоєць, професор В.Г. Міщенко, професор Л.О. Омельянчик, професор М.А. Лепський, доцент В.Г. Ткаченко, доцент О.В. Пономаренко, доцент Н.В. Горбач, доцент А.В. Линенко, доцент П.В. Гончаренко. Вони також були відзначені Подяками губернатора «За активну участь у проведенні обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки».
Грамотами ректора ЗНУ професора М.О. Фролова нагороджені також керівники найкращих студентських наукових проблемних груп Запорізького національного університету за підсумками їх діяльності у 2011/2012 навчальному році. У тому числі - професор В.О. Толок, професор Т.О. Коломоєць, професор А.В. Череп, професор Н.В. Богдановська, професор О.К.Фролов, доцент Є.Р. Федотов, доцент В.В. Копійка, доцент С.М Єнікєєва, доцент К.М. Василина, доцент О.В. Турська, доцент Т.О. Хейлік, доцент В.О. Шишкін, доцент А.І. Тернова, доцент О.М. Маклюк, доцент М.М. Бессонова.

Науково-дослідна частина ЗНУ

Схожі новини