Университет Абитуриенту Учеба Наука Международная
деятельность
Студенческое
самоуправление
Новости пресс-службы ЗНУ / Новости / Студенты факультета СПП устроили праздник для воспитанников Запорожского областного центра социальной реабилитации детей-инвалидов

Студенты факультета СПП устроили праздник для воспитанников Запорожского областного центра социальной реабилитации детей-инвалидов

28.11.2012 16:20 Факультет соціальної педагогіки та психології благодійність концерт

28 ноября, накануне Международного дня инвалидов, студенты факультета социальной педагогики и психологии Запорожского национального университета провели социальную акцию «Давайте дружить!». Они посетили коммунальное заведение «Запорожский областной центр социальной реабилитации детей-инвалидов» Запорожского областного совета с ярким и веселым шоу.

Такі заходи вже стали традиційними для цього факультету: щороку наприкінці листопада-на початку грудня його представники відвідують із концертною програмою інтернати Запорізької області.
Цього разу студенти першого, другого і п’ятого курсів напряму підготовки «Театральне мистецтво» та четвертокурсники напряму «Соціальна педагогіка» разом із керівником навчального театру факультету СПП Кристиною Бондарєвою влаштували справжнє свято для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (інтернату №6).
Маленькі глядачі зі справжнім захопленням зустрічали виступи і жарти волонтерів у костюмах клоунів. Велике пожвавлення викликали в них «актори» театру ляльок – їжачок і ведмедик, які розмовляли про те, що таке справжня дружба. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах: вони активно відгадували, яку саме тварину зображають гості, з радістю відгукнулися на пропозицію заспівати дитячі пісні та намалювати на великих плакатах, як саме вони уявляють дружбу. А фінальну пісню артисти-студенти заспівали разом із глядачами – дітьми та вихователями Центру. Також, на згадку про зустріч із волонтерами вихованці Центру отримали яскраві браслети-талісмани і повітряні кульки.
Наостанок студенти пообіцяли, що ще не раз приїдуть у гості до дітлахів, та отримали щиру подяку від співробітників Центру.
Завідувач Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Людмила Колєснікова так говорить про співробітництво із Запорізьким національним університетом: «Ми дуже вдячні університету за такі заходи, вони – справжні свята для наших дітей. Але ми співпрацюємо із ЗНУ не лише під час свят. Минулого року наші вихователі побували на міжнародному семінарі з музикотерапії, який проходив у ЗНУ. Під час цього заходу ми домовилися про більш тісну співпрацю із завідувачем кафедри акторської майстерності, професором кафедри Галиною Локарєвою. Також ми співпрацювали і з кафедрою фізичної реабілітації факультету фізичного виховання ЗНУ. Нам дуже потрібна постійна підтримка волонтерів, а серед них – багато студентів Запорізького національного університету. Дехто з них, після закінчення навчання, приходить працювати до нашого Центру на постійній основі.
Також ми нещодавно звернулися до керівництва університету з проханням про методичну допомогу: на жаль, все частіше до нас звертаються з такою проблемою, як дитячий аутизм. Ми б хотіли знайти висококваліфікованого спеціаліста з цього питання і знаємо, що в ЗНУ є науковці, які вивчають цю проблему. Як бачите, співпраця Центру з університетом різнопланова та плідна, і ми дуже сподіваємося, що такою вона залишиться і надалі».

Таміла Тарасенко

Довідка: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради розпочав свою діяльність у квітні 2009 року. За цей час на його базі отримали комплекс соціальної реабілітації понад 500 дітей-інвалідів із 22 районів Запорізької області. На сьогодні на території нашої області усього поживає близько 6 тисяч дітей-інвалідів, значна частина яких потребує соціальної реабілітації та інтеграції в суспільство.

Похожие новости