Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету провели презентацію, присвячену парламентським виборам в Україні

Студенти юридичного факультету провели презентацію, присвячену парламентським виборам в Україні

30.11.2012 14:03 Юридичний факультет навчання презентація

27 листопада в актовій залі V навчального корпусу другокурсники Євген Артьомов, Дмитро Калниш, Михайло Шевченко й Іван Шумейко провели презентацію «Парламентські вибори в Україні: теоретичний та практичний аспект».

Студентську ініціативу цілком схвалили та підтримали декан факультету Тетяна Коломоєць і викладач кафедри конституційного та трудового права Ганна Журавльова. Ганна Семенівна, до речі, виступила науковим керівником цієї презентації.
Студенти обрали для виступів складну тему, однак відповідально поставилися до підготовки, за що отримали високу оцінку слухачів. Більшість студентів ІІ курсу 28 жовтня вперше взяли участь у парламентських виборах в Україні. Тож запропоновану тему вони визнали актуальною. Підхід ініціаторів заходу, які висвітлили вказані питання з точки зору законодавчих актів, допоміг зробити заняття справді цікавим для всіх присутніх. Ми вітаємо хлопців та їхнього наукового керівника з успішним впровадженням інновації в навчальний процес та сподіваємося, що таку ініціативу підтримають інші студенти та викладачі факультету.

Олег Бутенко,
Тетяна Смолякіна,
медіа-сектор юридичного факультету

Схожі новини