Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті відзначили 290-ту річницю з дня народження Григорія Сковороди

На філологічному факультеті відзначили 290-ту річницю з дня народження Григорія Сковороди

05.12.2012 09:51 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет ювілей творчий вечір

3 грудня виповнилося 290 років із дня народження видатного українського просвітника-гуманіста, письменника, філософа XVIII століття Григорія Сковороди. До цієї дати на філологічному факультеті Запорізького національного університету студенти під керівництвом доцента Наталі Горбач підготували вечір пам’яті великого мислителя.

На початку заходу, що відбувся 4 грудня в 224 аудиторії ІІ навчального корпусу, заступник декана філологічного факультету, доцент Валентина Ніколаєнко нагадала присутнім про значення творчості Григорія Сковороди. Валентина Миколаївна назвала його «найвидатнішою постаттю в культурному та літературному просторі XVIII століття».
Студенти творчо підійшли до завдання. Вони не лише нагадали аудиторії про основні віхи життя Григорія Савича, але й познайомили присутніх із знаковими творами цього автора.
Після відеопрезентації на глядачів чекали інсценування ключових подій з життя філософа, а також його творів із збірки «Байки харківські». Пролунали під час заходу й найвідоміші вірші письменника. Наприкінці заходу студенти подякували бурхливими оплесками учасникам заходу: Олексію Фролову, Аліні Алєксєєнко, Альоні Рибалко, Юлії Корнієць, Вірі Рассихіній, Олені Пасевін, Юлії Пфайфер, Галині Пишній, Аліні Журавель, Віктору Горбенку, Людмилі Єгоровій, Артему Головачову, Ксенії Шмигаль, Юлії Данилюк, Ганні Дворній та Ксенії Шпак. Валентина Ніколаєнко зазначила, що така реакція аудиторії найкраще свідчить про те, що захід пройшов вдало і студентам вдалося донести до глядачів своє захоплення багатогранністю постаті Григорія Сковороди.

Таміла Тарасенко

Схожі новини