Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ЗНУ розпочалися читання до ювілею Бориса Грінченка

На філологічному факультеті ЗНУ розпочалися читання до ювілею Бориса Грінченка

05.12.2012 12:43 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

4 грудня в Запорізькому національному університеті розпочалися заходи до відзначення 150-річчя Бориса Грінченка. Відкрили їх студентськими науковими читаннями на філологічному факультеті.

На початку заходу до всіх присутніх звернулася декан філологічного факультету, кандидат філологічних наук, доцент Тамара Хом’як. Вона нагадала учасникам заходу, який значний вплив мав Борис Грінченко на розвиток не лише українського мовознавства, а національної самосвідомості та ідентифікації загалом. Тамара Володимирівна коротко розповіла про складний життєвий та творчий шлях українського письменника, педагога, лексикографа та громадського діяча Бориса Грінченка. Далі вона запросила до слова молодих науковців – учасників читань.
Студенти третього курсу філологічного факультету під час виступів розглянули та обговорили такі питання, як: просвітницька діяльність Бориса Грінченка, специфіка вивчення його творчості в школі, символіка та психічні особливості персонажів письменника, становлення творчості та вплив на сучасників і подальший розвиток українського суспільства.

Наталія Логвиненко

Схожі новини