Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився ІІ етап університетського чемпіонату з «Що? Де? Коли?»

У ЗНУ завершився ІІ етап університетського чемпіонату з «Що? Де? Коли?»

12.12.2012 10:50 Університет студентська рада змагання

6 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся ІІ етап університетського чемпіонату з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Участь у змаганні взяли 13 команд. Найкращі з них представлятимуть наш виш на Чемпіонаті області з «Що? Де? Коли?», який відбудеться 15 грудня.

Змагання відбулося в два тури, під час кожного з них пролунало 15 питань. За 1 хвилину учасники команди мали дійти згоди щодо відповіді на питання, а також записати її на спеціальній картці. Запитання ведучого заходу – голови студентської ради ЗНУ Андрія Бондаренка – вимагали знань із літератури, історії, обізнаності з цікавими фактами з різних галузей науки, вміння вирішувати загадки на логіку.
За результатами гри, найбільше – 109 – балів здобула команда «Ряды Фурье». Але оскільки вона змагалася поза конкурсом, то кращою стала «Кактус Маст Дай» (102 бали). На ІІ місці - «Джеронимо» (ЕПК ЗНУ) (92 бали), а ІІІ місце з 83 балами посіла команда «Монофтонгизация дифтонгов» (філологічний факультет).
За результатами двох університетських ігор наш університет на Чемпіонаті області з «Що? Де? Коли?» представлятимуть такі команди: «Мысли», «Уверенно», «Юристы в законе», «109 элемент», «Сладкий профиль», «Локон страсти», «Монофтонгизация дифтонгов», «Изолента», «Железная хватка», «Радикалы».

Таміла Тарасенко

Схожі новини