Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запоріжжя: проведено скайп-конференцію з відомими юристами-практиками

Запоріжжя: проведено скайп-конференцію з відомими юристами-практиками

20.12.2012 14:05 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

19 грудня Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України спільно з юридичним факультетом Запорізького національного університету провів скайп-конференцію з юристами фірми «Астерс», яка, як відомо, очолює список 50 найкращих в Україні юридичних компаній.

Значну підтримку в проведенні заходу надали декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш.
Участь у конференції взяли 9 студентів 1-4 курсів юридичного факультету. Ведучим конференції виступив голова Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України Дмитро Супрун. Учасники заходу заздалегідь підготували свої запитання. Вони стосувалися різних правових інститутів: новел кримінального процесу, повернення податку на додану вартість, оподаткування адвокатської діяльності, фінансового регулювання, діяльності колекторських компаній.
Досвідчені юристи надали повні та вичерпні відповіді та коментарі на всі запитання учасників конференції.
Учасники заходу висловлюють вдячність деканату юридичного факультету ЗНУ, Запорізькому осередку Ліги студентів Асоціації правників України за підтримку та організацію скайп-конференції. Також велику подяку вони висловили PR-менеджеру юридичної фірми «Астерс» Ользі Пікульській та юристам цієї фірми, які погодилися співпрацювати зі студентами. Усі учасники конференції висловили бажання і в подальшому проводити подібні заходи, адже вони сприяють формуванню та вдосконаленню знань, вмінь та практичних навичок у студентів-юристів, а також налагодженню співпраці з відомими юристами-практиками.

Іван ШУМЕЙКО, прес-секретар Запорізького осередку
Ліги студентів Асоціації правників України

Схожі новини