Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабутнє новорічне свято для дітей співробітників ЗНУ

Незабутнє новорічне свято для дітей співробітників ЗНУ

26.12.2012 14:43 Новорічна ялинка факультет соціальної педагогіки та психології

Сьогодні в будинку культури ім. Дроб’язка (8 навчальний корпус ЗНУ) за доброю традицією відбулося новорічне свято для малечі – дітей співробітників та студентів ЗНУ. Його організатори - адміністрація та профспілковий комітет ЗНУ, а також кафедра акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології.

Вже зранку до святково прикрашеної зали завітали маленькі гості. Як завжди, на дітей чекала новорічна красуня-ялинка. Цікава та весела інтермедія за участю улюблених героїв – Діда Мороза, Снігуроньки, баби Яги, лісових звірят та скоморохів – сподобалися і дітям, і дорослим. Окрім того, усім присутнім дісталися солодкі подарунки від профспілки ЗНУ та приємні сюрпризи від Діда Мороза. Маленькі учасники із задоволенням брали участь в інтерактивних іграх, хороводах, відгадували загадки.
Але на гостей свята чекав ще один новорічний сюрприз - вистава «Морозко» у виконанні студентів факультету соціальної педагогіки та психології – учасників навчального театру кафедри акторської майстерності. Її режисери-постановники – Заслужені артисти України, викладачі цієї кафедри Надія Стадніченко та Віктор Гончаров. Окрім того, діти та батьки отримали можливість побачити виступ маленьких артистів – гостей із Запорізької дитячої школи мистецтв №4 – учасників ансамблю скрипалів «Пустуни» та вокального ансамблю «Веселі нотки».

Олена Хлистун