Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ провели засідання круглого столу «Міфи екології»

Біологи ЗНУ провели засідання круглого столу «Міфи екології»

27.12.2012 10:48 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет круглий стіл НТСА

26 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету провели засідання щорічного круглого столу «Міфи екології».

Захід традиційно організовано НТСА факультету. Як повідомила голова НТСА біологічного факультету Людмила Макеєва, участь у засіданні круглого столу взяли студенти ІІІ – V курсів.
Відкрила засідання декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. Вона привітала учасників наукового форуму та усіх присутніх, а також нагадала, що вирішення багатьох питань зі збереження та відновлення екології на планеті залежить як від науковців, так і від кожної людини окремо. Людмила Олександрівна також привітала всіх присутніх із прийдешніми новорічними святами та побажала щастя, здоров’я, благополуччя, а студентам - легкої сесії. До її слів приєднався завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський, який зауважив, що людство несе відповідальність за збереження екології, оскільки саме воно стало причиною більшості змін у природному середовищі. Цього року студенти-біологи розглянули наступні теми: «Теорія неймовірності. Життя після нафти», «Виверження вулкану Кракатау», «Грязьові вулкани», «Теорія катастрофи Кюв’є», «Метеоритне враження землі» та багато інших питань.
На завершення засідання викладачі та члени НТСА біологічного факультету підбили підсумки року та нагородили найактивніших молодих науковців. Грамоти та дипломи отримали: Катерина Плотнікова, Владислав Мосейко, Анастасія Кобиляцька, Юлія Легеза, Роман Єременко та Людмила Макеєва.

Наталія Логвиненко

Схожі новини