Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь у семінарі-тренінгу з глинотерапії

Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь у семінарі-тренінгу з глинотерапії

22.01.2013 17:00 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології семінар

20 січня на базі ліцею № 99 м. Запоріжжя відбувся семінар-тренінг з глинотерапії для працівників соціальних установ міста. Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ представляла завідувач навчальної лабораторії лікувальної педагогіки Наталія Мамай.

На семінарі презентували особливості використання глини в роботі з дітьми, з людьми, які знаходяться в пригніченому стані, відчувають депресію, втому, слабкість. Були запропоновані практичні методики діяльності, за допомогою яких може бути розширений стандартний інструментарій роботи спеціалістів з соціальної педагогіки та психології.
Студенти факультету СПП мають змогу практично закріпити отримані знання і навички під час проходження практики у загальноосвітніх школах та центрах соціального обслуговування населення. За результатами заходу було досягнуто домовленість про проведення круглого столу на факультеті соціальної педагогіки та психології: «Використання новітніх методів терапії в навчанні спеціалістів соціальної сфери».

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини