Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ відбувся майстер-клас із роботи в мультимедійному класі

На факультеті іноземної філології ЗНУ відбувся майстер-клас із роботи в мультимедійному класі

24.01.2013 15:36 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

24 січня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету к.ф.н, доцент Ірина Андрєєва провела для викладачів факультету майстер-клас на тему «Використання мультимедійних засобів у процесі викладання практики з основної іноземної мови».

На початку року факультет отримав у користування новий мультимедійний клас із інтерактивною дошкою, тому виникла необхідність в проведенні подібних майстер-класів, щоб познайомити професорсько-викладацький склад із можливостями та перевагами використання нових інформаційних технологій під час викладання пар. Ірина Олександрівна одна з перших оволоділа навичками користування новими інформаційними технологіями. На прикладі двох занять, які вона провела, використовуючи автономні та інтернет-ресурси, вона продемонструвала переваги та зручності використання засобів мультимедіа під час викладання. Також вона наголосила, що подібні заняття стовідсотково залучають студентів до роботи, а також активізують їхню увагу.
Наприкінці зустрічі декан факультету іноземної філології ЗНУ Галина Морошкіна підбила підсумки та вислухала побажання професорсько-викладацького складу щодо подальшого проведення подібних майстер-класів з метою ознайомлення з можливостями використання мультимедіа.

Олена Ярошенко

Схожі новини