Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні фізики набувають перші навички в ЗНУ

Майбутні фізики набувають перші навички в ЗНУ

25.01.2013 12:47 Фізичний факультет школа юного фізика

Сьогодні в ЗНУ проходить друга сесія засідання Пологівської школи юного фізика. На фізичний факультет завітали учні старших класів, які прагнуть в майбутньому навчатися за напрямом підготовки «фізика», а також їх вчителі.

Із грудня минулого року викладачі фізичного факультету ЗНУ долучилися до роботи Школи юного фізика в м. Пологи. Зараз тут охоче займаються старшокласники Пологівської гімназії «Основа», а також учні інших шкіл міста та сільських шкіл району. Науковці фізичного факультету поставили собі за мету підняти престиж своєї науки, а також допомогти старшокласникам покращити свої знання з фізики, розвити практичні навички та вміння.
Сесію відкрили декан фізичного факультету Анатолій Добрун та методист районного методкабінету відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації Ніна Терещенко. Анатолій Павлович, звертаючись до майбутніх абітурієнтів, наголосив:
- Наш факультет намагається рухатися синхронно з розвитком науки, тому тут навчатися надзвичайно цікаво. На жаль, сьогодні фізика не так популярна серед молоді. Але це саме та галузь, яка є двигуном світового прогресу.
Завідувач кафедри фізики металів професор Василь Гіржон для старшокласників прочитав лекцію про похибки вимірювання під час проведення лабораторних дослідів. Він зосередив увагу на правилах проведення наукового експерименту, розповів про методи вимірювання фізичних величин та висвітлив можливі похибки, а також наголосив на значущості їх врахування під час фізичних розрахунків. Після лекції учні відвідали лабораторії фізичного факультету та мали можливість отримати практичні навички під час виконання лабораторних робіт.

Олена Хлистун

Схожі новини