Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного візьмуть участь у Міжнародному семінарі

Студенти біологічного візьмуть участь у Міжнародному семінарі

28.01.2013 15:45 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність семінар

13-16 листопада 2012 року в м. Київ відбувся всеукраїнський семінар «Європейські перспективи для молодих українських аграріїв», у якому взяв участь студент-еколог 4 курсу біологічного факультету Роман Єрьоменко.

Метою цього семінару став обмін молодих аграріїв досвідом роботи. За результатами роботи семінару за активну участь студент нашого ВНЗ був відзначений грамотою, також на ім’я керівництва ЗНУ був направлений лист-подяка.
Продовженням роботи в цьому напрямку стала підготовка до проведення 18-19 лютого 2013 року в місті Києві міжнародного семінару «Європейські перспективи для молодих українських аграріїв», який відбудеться за підтримки Запорізької обласної аграрної палати ВГО «Аграрна палата України», Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, відділу європейської та міжнародної інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України, Генерального Директорату Європейської Комісії з питань розширення. Співорганізаторами заходу виступають проект «Німецько-український агрополітичний діалог» та Радник з аграрних питань при уряді України Посольства Франції в Україні.
Метою семінару є формування національної свідомості і відповідальності молодих українських аграріїв в галузі розвитку сільського господарства та сільської місцевості як базової галузі аграрного сектору економіки народного господарства України та його майбутньої інтеграції в спільну аграрну політику Європейського Союзу.
На цей міжнародний захід вже запрошено 5 представників молодих науковців із ЗНУ. Серед них - два студента напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (Роман Єрьоменко, 4 курс та Наталія Бондаренко, 5 курс), два студента напряму підготовки «Біологія» спеціалізації «Лісове та садово-паркове господарство» (Рамазан Менадієв та Олексій Остапенко, 3 курс) та аспірант напряму підготовки «Екологія» Андрій Домніч (аспірант 3-го року навчання).
Варто зазначити, що всі витрати для учасників будуть компенсовані програмою TAIEX. Більшість питань семінару будуть висвітлювати провідні експерти програми TAIEX (Technical Assistance and Information Exchange) Генерального Директорату Європейської Комісії з питань розширення.

Біологічний факультет

Схожі новини