Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ відсвяткували початок навчального семестру музичною перервою

07.02.2013 12:35 Все Факультети Економічний Історичний Математичний Юридичний Музична перерва юридичний факультет

7 лютого студенти юридичного факультету ЗНУ вирішили порадувати студентство веселою музикою, організувавши музичну перерву.

Святковий захід відбувався на другому поверсі 5 корпусу ЗНУ та був приурочений початку другого навчального семестру. Особливе захоплення він викликав у студентів перших курсів, які відтепер могли себе сміливо називати студентами, адже перша сесія вже за плечима.
Протягом тридцяти хвилин студенти юридичного, історичного, математичного та економічного факультетів мали змогу насолоджуватися найкращими хітами західної музики. Також піснями у власному виконанні порадували присутніх студенти юридичного факультету.
«Золотий голос» юридичного факультету Ігор Лющанський виконав пісню Домініка Джокера «Если ты со мной». Анастасія Бойко подарувала слухачам «Unfaithful» співачки Rihanа. Присутні були настільки задоволені, що навіть підтанцьовували. Дякуємо юридичному факультету за гарні враження та настрій.