Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ФІФ привітала майбутніх абітурієнтів із Днем закоханих

Студентська рада ФІФ привітала майбутніх абітурієнтів із Днем закоханих

15.02.2013 14:56 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології свято профорієнтаційна діяльність

15 лютого активісти факультету іноземної філології запросили випускників запорізьких шкіл на тематичний вечір «Про кохання іноземними мовами». Для гостей університету студенти ФІФ підготували літературно-художню програму англійською, французькою, німецькою, іспанською та італійською мовами.

Про свято учні 10 та 11 класів запорізьких шкіл №№ 2, 12, 24, 52 та із гімназії «Контакт» дізналися від студентів факультету, які проходять педагогічну практику в цих школах. За словами старшокласників Запорізької загальноосвітньої школи №12 Валерії Загорської і Наталії Козловської, найбільше їм сподобалися популярні пісні про кохання та любовна лірика видатних поетів у виконанні Тетяни Котової, Івана Тесленко, Аліси Кривошеєвої, Тетяни Фалалей, Анастасії Прус, Євгенії Кондрашевої та Юлії Писаревої.
А гостя свята Ольга Шадріна (гімназія «Контакт») зробила для себе відкриття щодо німецької мови, прослухавши виступи Ганни Лисенко, Катерини Демідкіної та Наталі Давиденко. Виявляється, ця мова – дуже мелодійна, отже, німецькою можна освідчитися в коханні не гірше, ніж французькою. До речі, дівчина вирішила обрати саме німецьку в якості другої іноземної, коли стане першокурсницею факультету іноземної філології ЗНУ.

Факультет іноземної філології ЗНУ

Схожі новини