Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології активно впроваджують мультимедійні ресурси

На факультеті іноземної філології активно впроваджують мультимедійні ресурси

22.02.2013 11:16

21 лютого на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету к.ф.н., викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Анастасія Беляєва провела для викладачів факультету майстер-клас на тему «Використання мультимедійного плакату у процесі вивчення іноземної мови у вищій школі».

Вже понад півроку викладачі факультету активно працюють у мультимедійному класі та зазначають, що саме мультимедійні ресурси відкривають широкі можливості для активізації процесу формування іншомовної комунікативної компетенції студентів.
Проведення подібних майстер-класів вже стало доброю традицією. У рамках таких занять професорсько-викладацький склад факультету має можливість оволодіти ресурсами нових інформаційних технологій. Анастасія Вікторівна поділилася з присутніми власним досвідом створення та використання мультимедійного плакату на заняттях із іноземної мови. Також вона підкреслила, що подібні форми семантизації навчального матеріалу залучають студентів до роботи, а також активізують їхню увагу та мовленнєву поведінку.
Наприкінці зустрічі викладачі факультету висловили побажання щодо подальшого проведення подібних майстер-класів із метою ознайомлення з можливостями використання мультимедіа.

Ольга Каніболоцька