Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету іноземної філології зустрілися зі старшокласниками Оріхівського району

27.02.2013 09:14 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна робота

Викладачі та студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету продовжують багато уваги приділяти профорієнтаційній діяльності. Творча агітаційна бригада факультету відвідує школи Запорізької області, аби розповісти абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ та про умови вступу до нашого вишу.

Цього разу представники факультету завітали до Оріхівського району. Спершу вони відвідали Комишиваську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де на них чекали 56 учнів старших класів. Команда факультету підготувала художньо-інформативний блок, під час якого було презентовано як специфіку навчання й наукової діяльності на факультеті, так і багатогранне та цікаве студентське життя факультету.
Також викладачі та студенти ЗНУ відвідали Оріхівську гімназію «Сузір’я», де на зустріч із ними завітали 62 старшокласники, та загальноосвітню школу № 2. Остання зустріч зібрала 45 учнів.
Як завжди, цікавими та змістовними були виступи викладачів факультету. Доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Михайло Бакалінський окреслив перспективи навчання на перекладацькому відділенні. Викладач кафедри викладання другої іноземної мови Марина Трофіменко розповіла майбутнім абітурієнтам про важливість вивчення другої та третьої іноземних мов.
Особливістю цієї поїздки стала участь колишніх випускників шкіл Оріхівського району: магістранта Ельдара Веремчука (гімназія «Сузір’я») та першокурсниці Тетяни Котової (Новоіванівська СШ).
Виїзд бригади очолив заступник декана ФІФ із виховної роботи Олексій Фефелов. Також до складу учасників групи увійшли магістранти та першокурсники факультету: Богдан Корнелюк, Катерина Демідкіна, Дар’я Левченко, Юлія Пігарєва, Іван Тесленко, Аліса Кривошеєва, Альона Філанова.
Як завжди, результатом візиту стало поповнення бази даних майбутніх абітурієнтів. Представники факультету іноземної філології планують продовжувати зустрічатися зі старшокласниками інших шкіл області.

Богдан Корнелюк,
магістрант факультету іноземної філології