Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели зустріч конкурсантів програми «Завтра.UA» із минулорічними стипендіатами

У ЗНУ провели зустріч конкурсантів програми «Завтра.UA» із минулорічними стипендіатами

28.02.2013 15:21 Наукове товариство студентів та аспірантів науково-дослідна частина стипендія зустріч

Сьогодні, 28 лютого, за ініціативи Науково-дослідної частини ЗНУ відбулася зустріч конкурсантів програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука з минулорічними переможцями програми.

Метою зустрічі стала підготовка до проведення ІІІ етапу конкурсу, який відбудеться 2 березня в нашому університеті. Магістрантка філологічного факультету, стипендіатка-2012 Юлія Гринь поділилася з присутніми враженнями від участі в конкурсі, розказала про свій шлях до перемоги та відповіла на всі питання «новачків». Варто зазначити, що саме Запорізький національний університет відкриває серію очних змагань, які триватимуть у ВНЗ України до 7 квітня. Вже в суботу до нас завітають психологи Фонду, а також менеджер проекту «Завтра.UA» Олена Міщенко. Участь у ІІІ турі візьмуть 15 студентів Запорізького національного університету, 10 студентів Таврійського державного агротехнологічного університету, а також 4 представників Запорізького національного технічного університету.
Незалежні експерти оцінюватимуть особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. ІІІ тур проводитиметься в форматі експрес-ассесмент-центру з використанням наступних методик: інтерв’ю, командних ігор, групових дискусій, письмових та усних вправ, тестів, індивідуальних і групових завдань, а також модерації, фасилітації тощо. Оцінка, отримана конкурсантом за ІІІ тур, відображатиме те, наскільки конкурсант відповідає заданому портрету стипендіата. Відповідно до умов цьогорічного конкурсу оцінка буде проходити під час чотиригодинних тренінгів в групах до 30 чоловік.
Тож побажаємо нашим студентам гідно представити на конкурсі Запорізький національний університет та перемогти.

Світлана Доброскок,
координатор «Завтра.UA» в ЗНУ,
провідний фахівець НДЧ

Схожі новини