Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ розпочалися тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

04.03.2013 11:03 Зовнішнє незалежне оцінювання пробне тестування профорієнтаційна діяльність

П’ятий рік поспіль Запорізький національний університет проводить безкоштовні пробні тренінги з предметів, винесених на ЗНО. 3 березня на базі нашого університету відбулися перші тренінги – із біології та хімії. Близько 500 старшокласників вирішили перевірити свої знання з біології, на тестування ж із хімії завітали біля 300 осіб.

Взяти участь у такому тестуванні може будь-яка особа, що бажає перевірити свої знання з певного предмету. Для цього слід лише зареєструватися на сайті університету і прийти до ЗНУ в призначений день для проходження цього тренінгу. Цим користуються не тільки випускники, а й учні 9-10 класів. Останнім участь у такому тренінгу допоможе оцінити свої сили, підкаже, на чому потрібно зосередити увагу, засвоюючи програму старших класів.
Багатьох учасників заходу приваблює той факт, що участь у тренінгах безкоштовна. Крім того, цінність такого тестування полягає в тому, що воно наближене до умов проведення справжнього зовнішнього незалежного оцінювання. Перед його початком методисти консультують майбутніх студентів щодо того, на що треба звернути увагу під час роботи з бланками, аби всі правильні відповіді були зараховані. Також із кожною групою абітурієнтів працює психолог, який допомагає учасникам тренінгів адаптуватися до стресової ситуації.
Усі роботи учасників заходу протягом тижня перевірять викладачі нашого університету. Тож усі охочі зможуть дізнатися про результати проходження тренінгів на сайті ЗНУ (www.znu.edu.ua) або на спеціальному стенді біля ІІ навчального корпусу.
Як зазначила завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко, під час справжніх ЗНО дуже легко працювати з тими учасниками, які проходили пробне тестування. Адже вони знають усі правила та почуваються більш впевненими в своїх силах.
Нагадаємо, що наступної неділі (10 березня) відбудуться пробні тренінги з іноземних мов, географії та російської мови. 17 березня – з української мови та літератури; світової літератури. 24 – із математики та фізики, 31 березня – з історії України та всесвітньої історії.
Про популярність таких тренінгів серед абітурієнтів переконливо свідчить кількість тих, хто вже зареєструвався на сайті для участі у наступних тренінгах. Так, у пробному тестуванні з української мови та літератури вже виявили бажання взяти участь близько 1500 учасників.

Антоніна Фролова

Схожі новини