Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету провели засідання круглого столу щодо реформування митної служби України

Студенти юридичного факультету провели засідання круглого столу щодо реформування митної служби України

04.03.2013 11:28 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл

1 березня активісти Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету провели засідання круглого столу «Реформування Державної митної служби України».

Підставою для дискусії стало об'єднання Державної митної служби та Державної податкової служби України в один орган центральної виконавчої влади – Міністерство податків та зборів України, згідно з Указом Президента України № 726/2012.
Обговорення нових змін почалось зі вступного слова голови Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Олександра Коломойця. Зокрема він зупинився на основних напрямках подальшої діяльності новоствореного органу та його нових функціях (функція адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування).
Під час заходу доповідачі висвітлили й питання щодо взаємодії Державної митної служби з іншими органами державної влади та громадянами. Так, Микита Жуков навів приклади, яким чином відбувається взаємодія цього органу з громадянами, як здійснюється провадження контролю з боку Верховної Ради України.
У свою чергу, четвертокурсник Денис Бут окреслив окремі аспекти корупції у Державній митній службі України, зупинився на питанні великої кількості податків та зборів. Під час обговорення Віталій Зуєв зробив порівняльний аналіз подібних нововведень в інших країнах світу.
Про подальші перспективи діяльності Державної митної служби України, план реформування цього органу та зміни у механізмі його роботи розповів Сергій Тяпкін. Після виступів доповідачів учасники заходу внесли свої пропозиції щодо удосконалення діяльності Державної митної служби України. Жвава дискусія виникла при обговоренні ролі новоствореного міністерства та його місця серед органів центральної виконавчої влади. На думку учасників, засідання круглого столу видалося змістовним та корисним. Вони виявили бажання й надалі брати участь у проведенні подібних заходів.

Олександр Коломоєць,
голова НТСА юридичного факультету

Схожі новини