Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету ЗНУ провели науковий семінар «Програма SPSS у природничих дослідженнях»

04.03.2013 11:40 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет науковий семінар

1 березня на базі біологічного факультету ЗНУ відбувся черговий науковий семінар, присвячений обробці експериментальних даних у природничих дослідженнях.

Науковий захід зібрав велику кількість охочих прослухати доповіді із зазначеної теми. Участь у семінарі взяли заступник декана з наукової роботи Віра Копійка, голова НТСА біологічного факультету Людмила Макеєва та члени наукового товариства, студенти III – V курсів. Ведучими заходу виступили студентка біологічного факультету Ксенія Новікова та аспірант третього року навчання Раїса Литвиненко. Засідання відбувалося таким чином, що після короткої презентації теоретичного матеріалу присутні мали можливість візуально ознайомитися з усіма практичними можливостями програми SPSS.

Ксенія Назаренко