Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ провів наукову конференцію на тему «Українська писемність»

Юридичний факультет ЗНУ провів наукову конференцію на тему «Українська писемність»

04.03.2013 09:44 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

4 березня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася конференція на тему «Українська писемність». У ній взяли участь викладачі та студенти другого курсу юридичного факультету.

Захід проходив під керівництвом викладача юридичного факультету Миколи Мартинова. Організатором конференції виступила студентка другого курсу Інна Кулабухова.
Свої творчі здібності студенти продемонстрували під час презентації власних творів. Найбільше враження на присутніх справив виступ старости групи 3421-2 Аліни Кузьміної.Конференція виявилася дуже пізнавальною. Студенти відкрили для себе нові цікаві факти з життя та творчості українських письменників і поетів - від класиків до представників сучасної літературної ниви. Конференцію було організовано на вищому рівні, кожен мав можливість висловити власну думку. Особливо активними виявилися студенти групи 3421-2.
Подяку за підтримку в проведенні заходу учасники конференції висловили декану юридичного факультету, професору Тетяні Коломоєць. У майбутньому планується започаткування нової традиції на юридичному факультеті – проведення подібних творчих заходів.

Студентська рада юридичного факультету

Схожі новини