Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада юридичного факультету розробила концепцію розвитку студентського самоврядування

Студентська рада юридичного факультету розробила концепцію розвитку студентського самоврядування

04.03.2013 11:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

1 березня студентська рада юридичного факультету провела позачергові збори. Участь у засіданні взяли голова студентської ради юридичного факультету Анатолій Шашков, його заступники, голови секторів, старости академічних груп.

На початку зборів Анатолій Шашков привітав капітана команди КВК юридичного факультету Дмитра Муринюка з перемогою в академічній лізі КВК, а також студентку юридичного факультету Наталію Тонне, яка виборола звання першої віце-міс у конкурсі краси «Міс ЗНУ-2013». Також він зазначив, що задля того, аби студенти факультету й надалі досягали таких успіхів, має бути розроблений не тільки план найближчих заходів, а й концепція довгострокової роботи.
За словами Анатолія Шашкова, така концепція має відображати результат плідної багаторічної праці попередньої команди в поєднанні з новими ідеями. Зараз планується розширити роботу секторів студентської ради, зокрема після ліквідації наукового сектора виникла нагальна необхідність у проведенні спільних із НТСА великих масштабних заходів на факультеті. Також була розроблена програма тренінгів для запорізького студентства, до участі в яких залучаються не тільки студенти, а й викладачі, провідні спеціалісти в галузі права.
До співпраці зі студентською радою через сектор зовнішніх відносин приєднаються всеукраїнські громадські організації, зокрема – Всеукраїнська асоціація студентського самоврядування, а також такі організації нашої області, як обласна молодіжна рада, членом та активним учасником якої нині є голова студентської ради факультету. На засіданні виступив і заступник голови студентської ради Олексій Красов. Він підкреслив, що студентське самоврядування на юридичному факультеті наразі є одним із найпотужніших в університеті. Та для того, аби зберегти цей статус, потрібно розширити кількісні та якісні показники заходів, що проводяться студентською радою факультету, а саме – заходів наукового, культурно-масового, спортивного, благодійного характеру. Було підкреслено важливість роботи дисциплінарного сектору студентської ради, який відповідатиме за громадський порядок та високу моральну культуру серед студентів факультету. Насамкінець Олексій Красов проінформував присутніх про те, що робоча група з підготовки проекту змін до Положення про студентське самоврядування діє, а новий склад Студентської ради ЗНУ продовжує роботу над його вдосконаленням.
Студентська рада юридичного факультету ЗНУ й надалі працюватиме, аби залучати до заходів запорізьке студентство.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектора юридичного факультету

Схожі новини