Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо студентів факультету СПП із перемогою в конкурсі читців!

Вітаємо студентів факультету СПП із перемогою в конкурсі читців!

04.03.2013 13:50 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності Факультет соціальної педагогіки та психології Конкурс читців

Минулого тижня в Дніпропетровську відбувся щорічний конкурс читців імені Лесі Українки. Конкурс проходив у 2 етапи: І тур – виконання одного з творів Лесі Українки, ІІ тур – декламування сучасного твору. Студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ спеціальності «Театральне мистецтво» посіли призові місця!

Студентка ІІ курсу Анна Михайличенко виборола І місце, Марина Гунько (ІV курс) – ІІІ місце. Також учасниками конкурсу виступили Андрій Бейник (ІV курс) та випускник факультету Сергій Собержанський. До складу журі конкурсу була запрошена старший викладач кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету, заслужена артистка України Надія Стадніченко.
Лауреати конкурсу отримали у подарунок чудові книги «Скарби історичного музею». Крім цього, адміністрація міського відділу культури запросила переможців до участі в конкурсі конферансу, який відбудеться в Дніпропетровську навесні 2013 року.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини