Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету ЗНУ відзначили 75-річчя від дня народження Василя Стуса

Студенти філологічного факультету ЗНУ відзначили 75-річчя від дня народження Василя Стуса

05.03.2013 09:07 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет вистава

Цей рік видався багатим на ювілеї особистостей, знакових для вітчизняної історії та культури. Серед інших дат українська громадськість у січні відзначала 75-річчя з дня народження Василя Стуса. Представники філологічного факультету ЗНУ також приєдналися до загальнодержавних заходів, приурочених до цієї дати. Так, 4 березня студенти четвертого курсу філологічного факультету задля популяризації творчості поета підготували театралізовану постановку.

Організаторами дійства виступили студенти філологічного факультету під керівництвом викладача кафедри української літератури Юлії Кушнерюк. Сценарій вистави спирався на факти з життя поета. Автори використали спогади батьків, дружини та сина публіциста. Біографічні відомості зібрали студентки філологічного факультету Дарина Бабич, Юлія Клокова та Анна Гаркуша. Вистава складалася з п’яти дій, під час яких глядачі дізналися про найважчі часи поетового життя, коли йому довелося попрощатися з волею та письменницькою діяльністю.
Ця незвична п’єса не залишила байдужим нікого з присутніх і змусила замислитися над нелегкою долею відомого українського діяча, автора самвидаву та члена Української Гельсінської групи. Присутні на заході студенти під час вистави змогли побачити не лише автора відомих зі школи віршів, але й сильну, героїчну людину з трагічною долею.

Ксенія Назаренко

Схожі новини