Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійний концерт від філологів ЗНУ

Благодійний концерт від філологів ЗНУ

05.03.2013 10:10 Все Факультети Філологічний

Учора в актовій залі ІІ навчального корпусу ЗНУ відбувся благодійний концерт, який влаштували представники філологічного факультету за підтримки Центру культурно-масової роботи ЗНУ. Кошти, що надійшли від заходу, будуть передані на лікування та реабілітацію студентки філологічного факультету - Олени Омельницької.

Дівчина вже перенесла важке лікування та операцію, після чого виникли ускладнення. Тому знадобилися кошти на реабілітацію. Добре, коли поряд є небайдужі люди! Не лишилися осторонь Оленчині однокурсники. Ініціаторами благодійного заходу виступили Микола Білик та Марина Самуріна. Вони зібрали разом усіх, хто бажав хоч якось допомогти дівчині, та підготували концертну програму.
При вході до актової зали встановили «скриньку-довіри», аби всі охочі могли зробити свій внесок. Учасники концерту підготували хіти вітчизняних та зарубіжних співаків і сучасні хореографічні композиції. Цього вечора присутні побачили та почули кращих виконавців ЗНУ - Миколу Білика, Марину Самуріну, Юлію Данилюк, Ксенію Шерстякову, Анастасію Паскаль, Вікторію Теодорову, Тетяну Діденко. Наприкінці концерту рахункова комісія оприлюднила зібрану суму коштів, яка буде переведена на рахунок батьків Олени.
Слід зазначити, що організатори заходу сподівалися на більшу кількість учасників благодійної акцій. Залишається сподіватися, що наступного разу на чуже лихо відгукнуться усі небайдужі люди.

Юлія Балкова,
факультет журналістики