Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 15 студентів ЗНУ взяли участь у ІІІ турі конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UА»

15 студентів ЗНУ взяли участь у ІІІ турі конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UА»

05.03.2013 10:27 Наукове товариство студентів та аспірантів конкурс стипендія

Днями на базі нашого університету відбувся ІІІ тур конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UА» Фонду Віктора Пінчука, участь у якому взяли 15 студентів Запорізького національного університету, 10 студентів Таврійського державного агротехнологічного університету, а також 4 представників Запорізького національного технічного університету.

Конкурсні змагання тривали цілий день. Учасники були розподілені на дві групи. Перша група працювала з 8.30 до 12.30, а друга – із 13.30 до 17.30. Мета цього етапу полягала в оцінюванні особистісного потенціалу конкурсантів. Оцінювання проводилося представниками Фонду та запрошеними для цього психологами за спеціальною програмою у формі групових дискусій, тестів, групових ігрових завдань, інтерв’ю тощо.
Своїми враженнями від спілкування з психологами поділилася голова НТСА біологічного факультету Людмила Макєєва: «Проходження цього туру стало для мене справжнім випробуванням на витривалість і стійкість. Психологи задавали часом досить провокативні запитання, даючи зрозуміти, що кожне сказане нами слово може коштувати перемоги. Проте кожен із нас розумів, що шлях до омріяної мети не може бути легким. Я вірю в свою перемогу та щиро зичу перемогти іншим студентам, із якими ми працювали впродовж 4 годин, як справжня команда».
Студент 4 курсу економічного факультету Олексій Міняйло зазначив, що, порівняно з минулим роком, цього року в ІІІ турі програми було значно більше групових вправ. «Нам доводилося багато спілкуватися одне з одним, продумувати спільні проекти, майструвати з підручних матеріалів, створювати соціальний ролик, а також брати участь у дебатах стосовно тютюнопаління. Я досить довго готувався до проходження саме цього етапу програми, аналізував свій минулорічний досвід. Отже, якщо моя «методика самопідготовки» виправдає себе, – обов’язково поділюся досвідом з іншими», – зазначає Олексій.
Для Дар’ї Акуліч, студентки магістратури економічного факультету, яка брала участь у Програмі вперше, третій тур видався цікавим та інколи веселим: «Мені здалося, що час промайнув дуже швидко. Наприкінці дуже кортіло почути оцінку нашої роботи експертами, однак за правилами конкурсу це заборонено. Тож, доведеться ще почекати».
Зазначимо, що з метою забезпечення рівних умов участі конкурсантів у ІІІ турі Програми детальна інформація щодо отриманих балів буде розміщена на сайті програми лише після фіналу Конкурсу – у травні цього року. Відомо, що з понад 650 допущених до цього туру конкурсантів стипендіатами стануть лише 350 студентів.

Світлана Доброскок
координатор «Завтра.UА» в ЗНУ,
провідний фахівець НДЧ

Схожі новини