Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету менеджменту ЗНУ провели зустрічі зі старшокласниками середніх навчальних закладів Запорізького регіону

Представники факультету менеджменту ЗНУ провели зустрічі зі старшокласниками середніх навчальних закладів Запорізького регіону

05.03.2013 11:22 Все Факультети Менеджменту факультет менеджменту

У рамках плану профорієнтаційної роботи впродовж лютого-березня представники факультету менеджменту ЗНУ завітали до учнів Томаківських шкіл та Томаківського професійного аграрного ліцею, зустрілися зі старшокласниками Запорізької гімназії №11, а також відвідали гімназію «Світоч» та ЗОШ №3 міста Вільнянськ.

Під час презентацій напрямів підготовки ЗНУ та факультету менеджменту майбутні випускники шкіл були проінформовані про умови вступу до Запорізького національного університету. Також їх запросили взяти участь у безкоштовному пробному тестуванні на базі ЗНУ. Учасники зустрічі отримали рекламно-інформаційні матеріали, які містили інформацію про всі факультети ЗНУ, а також отримали ґрунтовні відповіді на питання стосовно особливостей проходження ЗНО, специфіки та переваг навчання на різних факультетах.
Неабияку зацікавленість викликало запрошення старшокласників приєднатися до факультетських ініціатив: взяти участь у відкритому Кубку співдружності з жіночого футболу та онлайн-олімпіаді з іноземних мов.
Результатом плідних зустрічей стала попередня домовленість із керівництвом навчальних закладів про укладення угод щодо співробітництва.

Факультет менеджменту

Схожі новини