Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили нагальну проблематику права на життя

Студенти юридичного факультету обговорили нагальну проблематику права на життя

05.03.2013 14:11 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

5 березня на юридичному факультеті ЗНУ пройшов захід, присвячений обговоренню однієї з найважливіших проблем сучасності - права на життя та механізмів його реалізації. Захід було проведено у форматі конференції. Учасники виступили з доповідями на теми: «Евтаназія: перспективи запровадження права на евтаназію в Україні», «Проблеми конституційного закріплення права жінки на переривання вагітності (аборту)», «Відсутність у тексті Конституції норми, яка б забороняла смертну кару в Україні».

Учасники конференції вносили свої пропозиції щодо внесення змін до існуючого тексту Основного Закону. Також було викладено думки щодо доцільності деталізації норм Конституції, в яких прописано це право.
Дискусія видалася дуже результативною: було розроблено кілька проектів змін, які згодом можуть бути використані в науковій роботі студентів.
Захід відбувся за активного сприяння декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць, при підтримці к.ю.н., доцента кафедри конституційного та трудового права Ганни Журавльової та викладача кафедри, к.ю.н. Миколи Мартинова.
Захід організували студенти групи 3421-1 другого курсу юридичного факультету. Серед найбільш активних студентів слід відзначити Аліну Лебідь, Анатолія Степашка, Антона Антоновича, Маргариту Сердюк, Євгена Артьомова, Дмитра Калниша.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектора факультету.

Схожі новини