Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели засідання круглого столу для майбутніх фінансистів

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели засідання круглого столу для майбутніх фінансистів

06.03.2013 08:07 Економіко-правничий коледж Економічний факультет

5 березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Моя майбутня професія – фінансист». Ініціатором проведення заходу виступив студент 1 курсу спеціальності «Фінанси і кредит», голова Наукового студентського товариства ЕПК Олександр Короленко. У засіданні взяли участь студенти 1-3 курсів ЕПК спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік», а також викладачі коледжу.

Участь у заході взяли й почесні гості - доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп та заступник головного бухгалтера ЗНУ Любов Регент. Вони розповіли студентам
про особливості роботи фінансиста та бухгалтера в Україні, а також побажали завжди отримувати задоволення від своєї майбутньої професії. Право відкрити засідання круглого столу було надано директору ЕПК Олені Грибановій. Вона привітала майбутніх працівників сфери фінансів та бухгалтерського обліку, побажала їм успіху як у науковій діяльності, так і у кар’єрному рості по закінченню навчання.
Доповіді на засіданні круглого столу представили студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» Яна Швець, Катерина Баштаник, Ксенія Ігнатушка, Анастасія Симоненко, Марія Шевченко, Марія Баранова, Ольга Пугач і Марина Кузнєцова, а також студенти спеціальності «Фінанси та кредит» Олександр Короленко, Кристина Яготіна, Ірина Тесленко, Катерина Морозова, Анастасія Восус і Ольга Рябуха.
Наприкінці заходу директор ЕПК подякувала студентам за активну наукову роботу та побажала, щоб у майбутньому вони реалізувалися як фінансисти та бухгалтери.

Олена Ярошенко

Схожі новини