Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав аташе Посольства США з питань викладання англійської мови в Україні Джеррольд Френк

ЗНУ відвідав аташе Посольства США з питань викладання англійської мови в Україні Джеррольд Френк

06.03.2013 14:12 Семінар факультет іноземної філології аташе Посольства США

6 березня в рамках спільного з Відділом культури, преси, освіти та науки США проекту RELO до нашого вишу завітав аташе посольства США з питань викладання англійської мови в Україні Джеррольд Френк. На базі Ресурсного центру американознавства, який відкрито в нашому виші п’ять років тому, він провів семінар з теми «Культура та навчання: викладання англійської мови засобами культури» для викладачів факультету іноземної філології. По завершенню семінару всі його учасники отримали сертифікати.

Координатором заходу виступила доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Анна Юнацька.
Пан Френк привітав учасників заходу та коротко розповів про себе та свою діяльність. Він займається питанням викладання англійської мови не тільки в Україні, а й Білорусі, Молдові, Вірменії та Азербайджані.
Семінар проходив невимушено – у форматі бесіди, що супроводжувалася відеоматеріалами. Аташе наголосив, що живе спілкування, на його думку, є найдієвішою формою роботи при проведенні подібного роду заходів. Також він наголосив, що під час вивчення англійської мови краще віддати перевагу вербальній комунікації з фахівцями, ніж роботі з різними друкованими виданнями. Під час семінару були розглянуті питання культури в системі викладання іноземної мови та різні підходи до тлумачення й інтерпретації поняття культури.
Запрошений гість залишився задоволений ходом семінару, активністю його учасників та рівнем викладання іноземної мови в нашому виші.
По закінченню заходу Джеррольд Френк відвідав Ресурсний центр американознавства. Також для гостя провели ознайомлювальну екскурсію університетом.

Олена Хлистун

Схожі новини