Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ЗНУ провела перші загальні збори після виборів

Студентська рада ЗНУ провела перші загальні збори після виборів

06.03.2013 16:11 Студентська рада

6 березня в музеї Запорізького національного університету відбулися перші загальні збори нещодавно обраної Студентської ради ЗНУ з головами студрад факультетів та активістами студентського самоврядування.

У першу чергу присутніх ознайомили з кадровими рішеннями нового голови Антона Осадчука, які були погоджені на оперативних зборах активу самоврядування ЗНУ 1 березня.
Першим заступником голови призначено Аліну Грушко (біологічний факультет), другим заступником та головою інформаційного сектору за сумісництвом – Ольгу Лебедєву (факультет журналістики).
Головою трудового сектору став Михайло Євсєєв (історичний факультет), соціального сектору – Олена Матійчук (філологічний факультет), спортивного сектору – Євген Дунда (історичний факультет), культурно-масового сектору – Оксана Пазинич (економічний факультет). Тимчасово за сумісництвом головою сектору з міжвузівських зв’язків обрано Антона Осадчука. Вакантними поки що залишаються місця голів міжнародного та навчального секторів. Це, у першу чергу, пов’язано з пропозиціями реструктуризації секторів Студентської ради, які будуть розглянуті робочою групою при відпрацюванні нових Положень про студентське самоврядування. Присутніх проінформували, що головою цієї робочої групи за пропозицією Антона Осадчука було обрано Івана Шумейко (юридичний факультет). Окрім цього Студентська рада прийняла рішення, що кожен факультет буде представлений в робочій групі як мінімум двома особами – головою факультетської студради та ще одним студентом-активістом. Заступник голови студради ЗНУ Ольга Лебедєва акцентувала увагу на тому, що перше засідання відбудеться вже на початку наступного тижня і попросила бути усіх членів групи готовими до плідної та ефективної роботи. Також вона зазначила, що студенти всіх факультетів повинні бути детально ознайомлені з процесом роботи над Положеннями. За її словами, робоча група буде відкрита до усіх пропозицій та зауважень.
На засіданні одноголосно був прийнятий кошторис студентського самоврядування на 2013 рік, розглянуті питання щодо підготовки до конкурсу «Студентська весна» та вирішені процедурні моменти співпраці нової Студентської ради університету з радами факультетів.
Збори пройшли не без приємних сюрпризів. За ініціативи Антона Осадчука (яку підтримало керівництво університету) головних активістів самоврядування ЗНУ буде нагороджено преміями за їх досягнення, а для п’ятого навчального корпусу університету придбають нову музичну апаратуру.
Студентська рада Запорізького національного університету щиро дякує головам студрад факультетів та присутнім активістам за початок плідної роботи. У свою чергу, ми раді співпраці та новим пропозиціям – наші двері завжди відчинені!

Ольга Лебедєва

Схожі новини