Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартувала науково-практична конференція «Молода наука - 2013»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартувала науково-практична конференція «Молода наука - 2013»

12.03.2013 10:44 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Молода наука

11 березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалася науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Молода наука-2013». У рамках конференції буде проведено десять секційних засідань. Голова оргкомітету конференції - відповідальний за наукову роботу ЕПК Максим Носик.

У перший день роботи конференції свої доповіді та наукові розробки представили учасники секції іноземних мов. Участь у роботі секції взяли 14 студентів 1-3 курсів коледжу. Ведучою заходу виступила голова секції іноземних мов, голова циклової комісії іноземних мов ЕПК Вікторія Клауснітцер. Також участь у заході взяли заступник директора коледжу Олена Артеменко, викладачі англійської та німецької мов Юлія Калмиш, Марина Тимошенко, Яна Яценко, Лілія Аполонова, Олена Гулеша та Дар’я Хоміцька. Цього року, на жаль, дослідження молодих науковців стосувалися лише англійської мови.
За результатами проведеної роботи переможцями стали Валерія Скрипник та Наталія Ступко, які отримають подяку ректора. Також були відзначені Катерина Баштанник у номінації за найкращий виступ і Таїсія Причина - за найкращу візуальну презентацію. Ігорь Каряка та Катерина Морозова підготували найкращі тези, які будуть надруковані в університетському Збірнику тез студентів, аспірантів та викладачів ЗНУ.

Ксенія Назаренко

Схожі новини