Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ триває V науково-практична конференція «Молода наука-2013»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ триває V науково-практична конференція «Молода наука-2013»

14.03.2013 09:56 Економіко-правничий коледж

13 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках проведення V науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2013» відбулося засідання секції інформаційних дисциплін та програмування.

Головою секційного засідання виступила викладач інформатики ЕПК Олена Циммерман. На захід також завітали директор ЕПК Олена Грибанова, голова оргкомітету конференції, відповідальний за наукову роботу ЕПК Максим Носик, викладачі коледжу Ольга Сурело, Інна Кирилова та Наталія Калашникова.
Олена Грибанова привітала учасників науково-практичної конференції та зазначила, що з кожним роком роботи, які готують студенти, стають більш ґрунтовними та цікавими. Під час засідання свої доповіді представили студенти ЕПК спеціальностей «Розробка програмного забезпечення», «Туристичне обслуговування» і «Бухгалтерський облік». Усього було подано 14 робіт, теми яких вирізнялися своєю науковою актуальністю та можливістю практичного застосування.
Найбільше зацікавила присутніх доповідь студентки Альони Ганжи, під час якої вона докладно розповіла про процес створення веб-порталу туристичної фірми. Саме ця робота і була визнана найкращою.
Також була обрана найкраща презентація. Нею було визнано роботу студента Євгенія Чернова. А до публікації в Збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука» буде подана спільна робота студентів коледжу Миколи Іспандярова та Артема Шевченко. Варто зазначити, що 25-26 квітня на IV Всеукраїнській, XI регіональній науковій конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики», що відбудеться в стінах ЗНУ, вони будуть виступати з цією ж роботою.

Олена Ярошенко

Схожі новини