Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про Масляну та Легенди ХХ століття від творців «Студентської весни-2013»

Про Масляну та Легенди ХХ століття від творців «Студентської весни-2013»

14.03.2013 11:08 Cтудентська весна конкурс

Учора пройшов третій день конкурсних змагань «Студентська весна-2013». Його організатори – Центр культурно-масової роботи ЗНУ, а також склад журі залишилися незмінними й цього разу.

На сцені демонстрували свої програми студенти факультетів соціальної педагогіки та психології, математичного та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Ведучі вечора - студентка філологічного факультету Катерина Даньшина та студент ЕПК Микола Копиловський - згадали, що на цьому тижні тривають не лише студентські творчі змагання, а й народні гуляння – Масляна. І середа – тещин день, коли та має пригощати млинцями свого дорогого зятя. Микола ж, навпаки, сам пригостив гостей – представників журі - смачною стравою.
А на сцені відбувалося чудове дійство, під час якого згадки про видатних творчих особистостей минулого сторіччя супроводжувалися відеопрезентацією про головні історичні події епохи. Перший політ людини в космос, кінохроніки, сага «Зоряні війни», графіті, виникнення джайву та інших популярних танцювальних стилів – все це разом створювало колорит епохи. А поряд - спогади старого хіпі, композиції «Бітлз», Елвіса Преслі, Мерилін Монро та інших легендарних зірок у виконанні студентів ЗНУ. Члени журі були вражені яскравим виступом колективу СПП: емоційне та креативне шоу, присвячене пам’яті кращих зірок минулого століття – Луї Армстронга, Фредді Мерк’юрі, Володимира Висоцького, Леоніда Утьосова, Людмили Гурченко та багатьох інших. Ведучі також оголосили фотоконкурс, який проводить Центр культмасової роботи ЗНУ, і запросили молодь взяти у ньому участь. А творчі змагання тривають далі, і сьогодні охочі мають можливість побачити виступи останніх конкурсантів.

Олена Хлистун

Схожі новини