Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції філологічних дисциплін

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції філологічних дисциплін

18.03.2013 11:26 Економіко-правничий коледж

15 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках V науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2013» відбулося робоче засідання секції філологічних дисциплін. Робота проходила у двох групах - «Українська мова та література» і «Світова література».

Роботу секції «Українська мова та література» очолила викладач української мови та літератури ЕПК Наталія Труш. На захід завітали координатор діяльності Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок, голова оргкомітету конференції, відповідальний за наукову роботу ЕПК Максим Носик, а також викладачі української мови та літератури ЕПК Олександра Данілкіна, Анна Дмитренко і Анна Дорофєєва. Під час засідання свої доповіді представили 14 студентів ЕПК.
Засідання секції «Світова література» очолила аспірант, викладач коледжу Ольга Широбокова. Також на захід завітала заступник директора коледжу з виховної роботи Інна Кирилова. У роботі цієї секції взяли участь 7 студентів ЕПК.
Найкращими презентаціями були визнані роботи студентів Крістіни Овчаренко та Олександри Льовіної. Доповіді студентів ЕПК Лілії Розумович та Марії Корнієнко будуть рекомендовані для виступу на VI університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013», яка відбудеться 9-11 квітня. Доповіді студентів Катерини Щербіни, Юлія Задорожнього, Лілії Розумович, Владислава Проценко, Анастасії Великоіван та Марії Корнієнко будуть рекомендовані до друку у збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених.

Олена Ярошенко

Схожі новини