Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ЗНУ відбулися Шевченківські читання

На філологічному факультеті ЗНУ відбулися Шевченківські читання

18.03.2013 11:45 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

15 березня студенти-другокурсники філологічного факультету Запорізького національного університету провели традиційні Шевченківські читання, присвячені 199 річниці з Дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Організаторами заходу виступили кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Валентина Кравченко та магістр Ганна Дворна. Студенти підготували театралізовані постановки, присвячені важливим подіям із життя Тараса Григоровича. Були зачитані листи письменника до брата і товаришів, а також його поезії. Студентка Олена Пасевін, яка грала одну з коханих поета – Ликеру Полусмакову, виконала ліричну народну пісню «Ой у вишневому саду». Також студенти переглянули відеофільми, присвячені життю та творчості Кобзаря.
Наприкінці заходу Валентина Кравченко зазначила, що студенти філологічного факультету мають нести людям Шевченківське слово та подякувала всім присутнім за їхню небайдужість до творчості відомого у всьому світі митця.

Олена Ярошенко

Схожі новини