Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у презентації міського соціального конкурсу «Ми –це місто»

Представники ЗНУ взяли участь у презентації міського соціального конкурсу «Ми –це місто»

19.03.2013 10:09 конкурс

18 березня у ПК «Металургів» відбулася презентація конкурсу «Ми – це місто» на найкращі соціальні проекти громадських і муніципальних підприємств та організацій і мешканців міста. На захід завітали представники обласної та міської адміністрації, громадських організацій і вищих навчальних закладів нашого міста. Запорізький національний університет на конкурсі представили перший проректор Олександр Бондар і 40 студентів юридичного факультету.

Конкурс оголошено з метою розвитку соціальної активності місцевого населення та підтримки реалізації актуальних проектів, спрямованих на підвищення якості та рівня комфортності соціального середовища нашого міста.
Під час урочистої церемонії презентації конкурсу до присутніх у залі звернулися його організатори та представники журі. Вони наголосили на важливості й актуальності проведення цього заходу, докладно розказали про перспективи, які відкриваються перед учасниками змагання, та побажали їм успіхів у створені оригінальних і соціально значимих проектів. Серед інших почесних гостей заходу до присутніх від імені керівництва ЗНУ з привітальними словами звернувся й Олександр Бондар. Він закликав присутніх не залишатися осторонь від вирішення важливих проблем міста та взяти участь в їхньому вирішенні.
Обирати найкращі проекти буде експертна комісія у складі генерального директора ОАО «Запоріжсталь» Ростислава Шурми, першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Петра Гончарука, секретаря Запорізької міської ради Романа Тарана, народного депутата Євгена Карташова, ректора ЗНУ Миколи Фролова, ректора ЗНТУ Сергія Бєлікова, ректора ЗДІА Володимира Пожуєва, ректора ЗДМУ Юрія Колесника, ректора КПУ Віктора Огаренка, головного редактора телеканалу «МТМ» Людмили Маринюк, менеджера з питань регіонального розвитку ВАТ «Запоріжсталь» Анатолія Пустоварова, секретаря молодіжної міської ради Вікторії Агентаєвої, голови міської організації ветеранів України Віктора Короленка.
Конкурс відбуватиметься в три етапи. Перший етап – подача заяв - триватиме до 30 квітня цього року. Далі відбудеться розгляд та експертиза проектів, а на завершення – визначення переможців та реалізація найбільш цікавих та перспективних пропозицій. Усі охочі взяти участь у навчанні основам соціального проектування мають відправити заявку на участь у тренінгах до 30 березня 2013 року на адресу konkurs@zaporizhstal.com, вказавши при цьому назву організації та контактні дані.

Схожі новини