Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ взяли учать у міністерській нараді з питань атестації науково-педагогічних кадрів

Науковці ЗНУ взяли учать у міністерській нараді з питань атестації науково-педагогічних кадрів

19.03.2013 10:39 нарада делегація наука

14 березня делегація науковців Запорізького національного університету на чолі з начальником науково-дослідної частини нашого вишу Вікторією Меняйло взяли участь у нараді-семінарі з питань удосконалення атестації наукових та науково-педагогічних кадрів, яка проходила на базі Донецького державного університету управління.

Ця нарада проводилась під головуванням директора Департаменту атестації кадрів Міністерства освіти і науки України Віктора Бондаренка, який у своєму виступі зосередив увагу на актуальних питаннях щодо атестації науково-педагогічних кадрів. Зокрема він зупинився на підготовці нового Порядку присудження наукових ступенів, підвищенні вимог до офіційних опонентів, боротьби з плагіатом, оптимізації мережі спеціалізованих вчених рад тощо.
Від Запорізького національного університету участь у нараді взяли професори Аркадій Приварніков, Тетяна Коломоєць, Анатолій Конох, Петро Білоусенко, Алла Череп, доценти Олена Богма, Юлія Коваленко, Наталія Кондратьєва, Юрій Каганов, Павло Лютіков.
Наприкінці зустрічі всі голови та секретарі спеціалізованих вчених рад, присутні на засіданні, мали можливість поставити запитання доповідачу та отримати відповідь від директора Департаменту атестації кадрів щодо нагальних питань діяльності спеціалізованих вчених рад.

Вікторія Меняйло,
начальник науково-дослідної частини

Схожі новини