Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції природничих наук

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції природничих наук

19.03.2013 10:48 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Науково-практична конференція Молода наука-2013 Економіко-правничий коледж

Учора в рамках V науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2013», що проходить зараз в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, відбулося засідання секції природничих наук. Роботу секції очолила викладач вищої категорії біології та хімії Ольга Учуєва.

У засіданні взяли участь студенти ЕПК, які навчаються за різними спеціальностями. Вони представили дослідження з біології, хімії, валеології, екології тощо.
Першокурсник спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Дмитро Костенко розповів про можливості використання в оборонній промисловості та медицині такого пристрою, як електронний прискорювач мас. Про вплив занять фізичною культурою на організм людини, а також раціональне харчування та харчові добавки, мова йшла в доповідях студента ІІ курсу «Фізичного виховання» Едуарда Пругла, студенток І курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Крістіни Скоріченко та Анастасії Овсієнко.
Особливу увагу слухачів привернув проект із досліджень екологічної ситуації в нашому місті, розроблений у минулому році під керівництвом аспіранта кафедри мисливствознавства та іхтіології, викладача біології Євгена Ткача. У рамках цього проекту студентки ІІІ курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» представили свої доповіді. Марія Баранова обрала тему «Екологічна оцінка районів міста Запоріжжя за показниками кількості викидів автотранспортом шкідливих речовин», Яна Шека - «Світлове забруднення в м. Запоріжжі», Анастасія Ананьєва - «Рекреаційні об’єкти в м. Запоріжжі, їх стан та привабливість».
Під час засідання були розглянуті актуальні екологічні питання, що потребують першочергового реагування. Постери з теми досліджень будуть представлені на спеціальних стендах на другому поверсі ІІ навчального корпусу.

Олена Хлистун

Схожі новини