Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відновлювальне правосуддя: лекції та семінар

Відновлювальне правосуддя: лекції та семінар

12.02.2003 00:00

З 17 по 21 лютого 2003 року в Запорізькому державному університеті пройдуть лекції з відновлювального правосуддя , в яких прийме участь професор Реджайнського університету (Канада) Отто Дріджер – фахівець в даній галузі з психології та юриспруденції. В рамках програми будуть працювати два факультети – СПП та юридичний.
Пізніше, 26 лютого, відбудеться міжнародний семінар, присвячений перспективам та проблемам розвитку відновлювального правосуддя в Україні (аудиторія 50 першого навчального корпусу). Очікується, що в семінарі приймуть участь перший заступник голови Державного департаменту України з питань виконання покарань, генерал-лейтенант Пташинський О.Б., прокурор Запорізької області, державний радник 1-го класу Середа Г.П., інші представники державних структур України, а також гості з Канади та Росії.
Деканат юридичного факультету

Ігор Макарóвич