Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася нарада ректорату і Студентської ради

У ЗНУ відбулася нарада ректорату і Студентської ради

20.03.2013 14:34 Робоча нарада ректор

Сьогодні відбулася робоча нарада ректора ЗНУ Миколи Фролова спільно з представниками Відділу виховної роботи та студентських рад університету. Під час зустрічі були обговорені нагальні питання з виховної та позааудиторної роботи зі студентами, а також плани щодо будівельно-ремонтних робіт на цей рік.

У нараді взяли участь проректор з АГР Сергій Кушнір, помічник ректора Наталія Воронова та представники відділу виховної роботи, голова НТСА Ксенія Мяснянкіна, голова прес-центру факультету журналістики Ольга Лебедєва, голови студрад факультетів та університету.
Найбільш актуальними питаннями, які були запропоновані для обговорення, стали ремонтні роботи, які ведуться протягом року як у приміщеннях навчальних корпусів, так і ззовні, а також питання технічного забезпечення. Ректор Микола Фролов розповів присутнім про плани, які розробляються разом із адміністративно-господарчою частиною. Так до початку вступної кампанії планується завершити ремонт першого поверху ІІ навчального корпусу. Тут будуть обладнані три комп'ютерні класи, два лінгофонні кабінети, буфет та коридор. До завершення сезонних ремонтних робіт цього року планується провести ремонт дахів І та V навчальних корпусів, реконструкцію фасаду комбінату громадського харчування «Тетянин день», роботи з благоустрою території студмістечка.
Продовжується закупівля комп’ютерної техніки для забезпечення навчального процесу. У гуртожитках розпочалася модернізація меблів: вже встановлено близько 400 нових ліжок, а до початку нового навчального року планується повністю замінити старі ліжка та матраци.
Незабаром відбудеться огляд системи електропроводки у гуртожитках та наявності у навчальних корпусах кавових апаратів. Окрім того у найближчі господарські плани входить забезпечення території студмістечка якісним покриттям Wi-Fi. Будівельні роботи будуть проходити і на території спортивно-оздоровчого табору «Славутич».
Представники студентських рад виступили з пропозицією щодо облаштування студмістечка спеціально відведеними місцями для паління. Але позиція ректорату в цьому питанні категорична: офіційна заборона щодо паління повинна діяти.
Робочі моменти наради стосувалися й планування майбутнього фестивалю молодіжної реклами, який має провести факультет журналістики наприкінці квітня, подорожі університетської команди КВК до м. Одеси та участі у традиційному фестивалі гумору, планування публічних зустрічей із видатними діячами різних галузей тощо.
Ректора зацікавила пропозиція підготовки спеціалізованих презентаційних буклетів для першокурсників з інформацією про керівний склад ЗНУ, контакти, схеми студмістечка тощо. Це питання було розширене й доповнене, врешті-решт присутні дійшли одностайного висновку, що такий буклет має бути розроблений при підготовці до вступної кампанії-2013.

Олена Хлистун