Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у фестивалі слова і пісні «Тарасова Криниця»

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у фестивалі слова і пісні «Тарасова Криниця»

20.03.2013 14:58

16 березня на базі Запорізького педагогічного коледжу відбувся фестиваль «Тарасова Криниця», присвячений 199-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. До участі в заході організатори запросили учнів шкіл та гімназій, студентів коледжів та університетів. Серед учасників фестивалю були й представники Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету під керівництвом викладача ЕПК Анни Дмитренко.

Фестиваль проходив у дуже приємній, щирій і теплій атмосфері. Із привітальним словом до учасників заходу звернувся директор Запорізького педагогічного коледжу Олександр Мельник, який щиро подякував усім присутнім за участь у традиційних святкуваннях Шевченківських днів і побажав натхнення й успіхів.
Захід розпочався виступом наймолодших учасників – дітей віком від 3 до 6 років. Вони читали такі ліричні поезії, як «Тече вода з-під явора», «Садок вишневий коло хати», «Зацвіла в долині червона калина» та ін. Діти настільки гарно читали вірші, які запам’яталися нам зі шкільних років, що кожен присутній на декілька таких дорогоцінних хвилин раз у раз поринав у своє незабутнє дитинство.
Далі декламували поезії Тараса Шевченка студенти Економіко-правничого та Торгівельного коледжів ЗНУ, а також представники Будівельного, Авіаційного коледжів та власне господарів свята - Педагогічного коледжу. Студент І курсу спеціальності «Фізичне виховання» ЕПК ЗНУ Олександр Радько натхненно читав поезію «Минають дні, минають ночі», а студентка І курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Анастасія Великоіван виступила з доповіддю «Міфи або реальність. Невідоме про Т.Г.Шевченка», а також читала поезію «Сон». Усі виконавці були нагороджені пам’ятними подарунками та почесними грамотами від організаторів заходу.
Свято завершилося вокальними номерами у виконанні хору Педагогічного коледжу та спеціально запрошеного гостя із ЗНУ - студента філологічного факультету Миколи Білика.

Анастасія Великоіван
студентка І курсу
спеціальності «Видавнича справа та редагування»